10 kommentaari

 • Evald Kukk kommenteeris

  Väga kõrgetasemelise kvaliteediga fotod Tuneesia loodusest ja olustikust. Fotosid vaadates tekkib sisemiselt tunne, et nad jutustavad lugusid selle maa kohta ja seejuures võib tajuda isegi pildistuskoha keskkonna hõngu. Samas tahaks rohkem saada informatsiooni just selle pildi kohta, mida hetkel vaatad. Mida võiks just see või teine pilt, peale vaataja enda ettekujutuse, veel jutustada ehk mida võiks sõnaliselt loole täpsustavat lisa juurde anda autori enda tunded, kui viibis pildistamise hetkel selles kohas.

 • akaasik kommenteeris

  Fotoblogi esmane ülesanne on näidata olustikku ja ärgitada nähtut ise naturaalselt kaema. Minu pildiblogi pole nagu rannas bikiinides uitav näitsik, vaid pigem pikas riietuses naine, kelle uje põlvepaljastus pakub enam erootilist mõtlemist, kui modell aktifotol anatoomilises alastuses. Elu on tõestanud, et avatud ilu korral on vähenenud meeste potentsiaal. Enne miniseeliku algust oli teadupärast iive kõrgem. Sama fotograafias, fotoaparaat, mis valmis iga nupule vajutamise pildistama ei anna sedavõrd viljakat fotograafiaga tutvumist, kui piiratud võimalustega fotoaparaat. Teisiti öeldes, annan vaatajale võimaluse pilt ise lahti riietada ja/või otsida abivahendeid reisikorraldajatelt. Evald on hästi märkinud, et vaatajal tekib mõte, mis tunnetega piltnik on foto jäädvustanud. Saan kinnitada, et tunne oli käskivas vormis: just sedasi ja nüüd kohe vaja pildimasina päästikule vajutada. Et seda pilti ei saa tegemata ja teistele näitamata jätta. Piltnikul on fotoaparaati käsitledes nagu kirg vastaspoole vastu, sa pead teda vaatama ja otsima lähenemise viise. Ilma kireta ei sünni lapsi nagu piltnikul pildiplogi.

 • Marika Lillepuu kommenteeris

  Sellest juba 8 aastat möödas, kui samadel radadel sai käidud. Nüüd neid suurepäraseid pilte vaadates elustusid kõik juba tuhmuma kippunud mälupildid. Tänud!

 • Aime Pae kommenteeris

  Olles ise samades kohtades käinud, on meeldiv meenutada – minu jaoks jutustavad need pildid palju. Kindlasti ärgitavad need head pildid koos põgusa tekstiga reisisoove kõigis huvilistes. Ootan järgmisi pildiblogisid!

 • Reet kommenteeris

  Vôrratud pildid ja vaimukas seletus (kommentaariumis). Nii ongi – lugu tuleb ise juurde elada. Teele!

 • Heli kommenteeris

  2007 aastal maikuul sai ka ise käidud samadel radadel võrratu kaaslasega. Siin kirjapildis on ka eriliselt ilusti kirjeldatud väga ilusat Tuneesiat, aga oma silmaga veel ilusam, kirjeldamatu, nii et minge, kes pole käinud, soovitan soojalt,imeline maa.

  • Maarja . kommenteeris

   ma kohe kahtesesins eda blogi lugedes, et kunagi sa väga soodsale Tuneesia reisile minemata jäetud 🙁

 • akaasik kommenteeris

  Tänan tähele panemise eest!!

 • Reemet Ruuben kommenteeris

  Väga ilusad pildid 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga