Hurghada hotellid

1.-8. detsember 2012 Reisikorraldaja Tez Tour Reisija Liis Lend väljus väga täpselt ning kestis nii minnes kui tulles 5 tundi. Tezi poolt olid meil ka söögid lennu pardal hinnas. Lennujaama tuli meile vastu eesti giid Veiko, kes oli meiega terve reisi vältel. Ööbisime Golden Five City hotellis Paradise aga paradiisist oli asi kaugel, kui lobby oli super uhke ja ilus siis toad olid jubedad – vanad, kulunud ja katkised. Samas basseinialad olid väga okeid.

Ööklubides käis iga öö kõvem vene pidu, nii et noortele peaks sobima. Toit pold just kiita aga elas üle. Hotellil oli meile neljaks õhtuks reserveeritud õhtusöögid Ala Carte restoranides, kuid enamjaolt polnud meil ei lauda valmis ega midagi kui grupiga saabusime. Teenindus lonkas kõvasti! Käisime ka linnaekskursioonil ja merepäeval. Merepäeval sadas vihma , oli pilves ja külm, istusime terve aja kajutis kuid saime mitu korda käia snorgeldamas ja veemaailma pärast juba tasub Egiptusesse minna. Mitmel õhtul käisime eesti giidi Veikoga linnapeal ja nägime ka kohalikku elu, saime kokku ka teise eesti giidi Elinaga. Olen kindel ,et klientidele nad peaksid väga meeldima. Tez Tour on Egiptuses väga suur firma, pakub tööd umbes 100. inimesele, käisime ka peakontoris ja bussipargis. Jätab väga soliidse ja hea firma mulje. Kontor on ka moodne. Tezi teenindusega võib nii eesti kui ka egiptuse poolelt igati rahule jääda!

Imperial Shams Abou Soma 5*
Võib julgelt soovitada rahulikuks puhkuseks. Superior tuba on oma rõduga ning rõdul ka päevitustoolid ja mullivann. Family tuba on ilus suur 2-toaline. Minibaari täidetakse 1x nädala jooksul, vesi ja karastusjoogid tasuta. Hotellis on 20 tundi töötav lobby-baar (kõik hinnas), ka oma diskoteek. Internet maksab- 30 min 30 egiptuse LE. Hotell on väga puhas, ilusa basseini – ja rannaalaga.

Amwaj Blu Abu Soma 5*
SOOVITAN – rahulik ja turvaline! 45. km kaugusel lennujaamast, väga ilus hotell. Standardtuba on ilus, delux on väga ilus. Family room ilus 2-toaline. Ilus territoorium, liivarannaga. Lobby baar avatud 24h. Animatsioon olemas ja venekeelne, olemas ka lasteklubi. On ka oma diskoteek. Hotellis 6 lifti. Eestlased pidi väga rahul olema!

Palm Royale Soma Bay 5*
SOOVITAN! Kõik hinnas jookide sisse kuuluvad vaid karastusjoogid, kohalik õlu ja vein, ülejäänud alkohol on raha eest. Standardtuba on väga ilus, suur, puhas, veekeetjaga (kohvi-tee tegemise võimalus toas). Kõik toad hotellis on täpselt ühesugused (igas majas). Ainult 15 tuba on suure laia voodiga. Minibaar on hinnas, karastusjoogid tuuakse iga päev. Šeif toas, lisaks saab ka eraldi tellida suuremõõtmelist šeifi vastuvõtust. WIFI on kogu hotellis 5 dollarit tund. Soojendusega bassein, liivarand. Animatsioon rahvusvaheline. Olemas ka beebitoidu tegemise võimalus – blender, mikrolaineahi, veekeetjad, pudelisoojendad, lisakas ka lapsehoidjavõimalus.

Serenity Makadi Beach 5*
Päris 5* pole aga siiski võib soovitada. Ilusa basseini-alaga. Tuba on puhas ja ilus, toas kohvi-tee tegemise võimalus. Premium toad on basseini või merevaatega, peretoad ja ühendatud toad on olemas. Wifi on Lobbys tasuta. Hotellis on 2 pearestorani ja 5 A la Carte restorani. Soojendusega bassein novembrist-aprillini. Buss Hurghadasse, hinnaga 8 dollarit edasi-tagasi, käib 3 korda päevas. Kõrval on Aqua Park, lisatasu eest, umbes 22 dollarit inimene (lapsed umbes 13 dollarit).

Royal Azur – Club Azur 5*
Royal Azur ja Club Azur hotellid on ristkasutuses. 4* hotell, ilusa õuealaga, seest on pisut väsinud , 5* ei annaks hotellile. Tuba on OK suure laia voodiga, kohvi-tee tegemise võimalus. Wifi on Clubis tasuta aga Royalis maksab. Buss Hurgadasse maksab 40 LE edasi-tagasi, 2 korda päevas 3 tundi kohapeal.

Sun Rise Royal Makadi 5*
SOOVITAN! Väga ilus kompleks. Lobby on pisut pime ja väsinud kuid toad on väiksed aga ilusad (sussid ja hommikumantlid toas), kohvi-tee tegemise võimalus. Väga ilus basseiniala ning hotellist saab otse randa. 7 basseini, kus on ka liumäed, eraldi basseiniala, kuhu lapsi ei lasta. Hotellis on 7 restorani, lastele eraldi menüü. Animatsiooni tiimi kuulub 23 inimest. Olemas ka tenniseväljak.

Citadel Azur Resort 5*
SOOVITAN! Nõudlikule ja rahakale kliendile ideaalne valik, ilmselgelt jääb ta rahule. Hotell paikneb huvitaval alal nagu oleks kindluses mere ääres, ilus ja omapärane. Hotellis saab jäätist. Ei soovita invaliididele ja lastega peredele kuna pikad vahemaad ja väga palju treppe. Wifi on lobbys tasuta. Buss hurgadasse maksab 7 dollarit. Soft animatsioon.

Coral Beach Rotana Resort 4*
Täitsa OK 4*. Näha oli palju invaliide ja vanu inimesi. Renoveerimata toad on standardtoad ja Premium toad on renoveeritud. Ilus ja puhas. Resoran oli pisut must, kuid kohv oli hea. Wifi on 20 dollarit päev.

Hilton Hurghada Long Beach Resort 4*
Soovitan! Eesti giid Veiko arvas, et hotell ei sobi väga noortele, kuna hotellis on väga rahulik. Ilus basseiniala, standardtuba on ilus, väga ilusa vannitoaga, suure laia voodiga, toas on ka peen äratuskell. Internet on 1 tund 25 LE.

Sonesta Pharaoh Beach Resort
SOOVITAN julgelt! Lobby on väga avar, ots lobbyst läheb pearestorani, mis on eraldatud klaas-piirdega. Ilus basseiniala. Toad on aiavaatega, peamajas mere- ja basseinivaatega ning on ka bungalowd. Starndardtuba on väga kena. Lastele madala veega liivarand, 2 miniklubi ning ka söögitegemise võimalus. Jäätis lastele tasuta. Wifi on lobbys 30 min 4 eurot. Kui soov vahetada toatüüpi, maksab see 8 eurot öö eest/per inimene. Territooriumil sõidavad 24h miniautod. Hotellis on diskoteek, minigolf, tennis, korvpall ja jalgpall.

Dana Beach Resort 5*
Kõiki Albatros hotelle võib julgelt soovitada! Väga ilus basseiniala, 2 pearestorani.

Alf lilah W lilah Resort 4*
VÄGA VÄGA MEELDIB, SOOVITAN! Veiko soovitab emadele- kaubandus emadele ja lastele veepark. Väga vägev basseiniala, nagu soppidesse ehitatud. Väikestele lastele ülivinge basseiniala. Tuba on väga ilus ja puhas. Wifi hotellis tasuta. Miniklubi olemas. Jäätis on hinnas. Rannarätikud on toas. Võrkpalli võimalus. Toimuvad 1001 öö üritused.

Ali Baba Palace 4*
Vastuvõtt ilus, omapärane ja avar. Ainuke jäähall Hurgadas asub seal hotellis – 30 minutit maksab 5 dollarit, spetsiaalsete sussidega. Šeif on lobbys. Tuba on ilus kuid voodi on kole, max inimesi 2+1. Peretuba on ühendatud tuba. Wifi 1 h maksab 6 dollarit. Animatsioon olemas, lasteklubi ka.

Aladdin Beach Resort 4*
Hotelli territoorium pole just kõige ilusam, kuid neil on väga kift loomaaed. Standard tuba on väga ilus.

Jasmine Village 3*
3* hotelli kohta väga ilus, võin julgelt SOOVITADA! Ali Baba, Alladin ja Jasmine asuvad kõik ühel territooriumil. Kuid viimane on eriti mõnus ja puhas, tuba on ka väga ilus.

Albatros Palace Hotel Resort & Spa 5*
SOOVITAN! 4 korda päevas läheb buss Hurgadasse. Lastele vägev veeatraktsioonidega bassein. Minibaaris on joogid iga päev tasuta. 5 mullivanni basseiniala juures, bassein on soojendusega. Lasteklubi on 4.-12. aastastele. Eestlasest külaliste vastuvõtja hotellis.

Beach Albatros Resort
Soovitan! Väga ilus lobby, tuba on kitsas aga see eest ilus. Wifi on lobbys tasuta. Minibaaris on vaid vesi tasuta. Bassein on soojendusega. Lasteklubi ja animatsioonitiim olemas.

Mercure Hurghada 4*
Väga mõnus hotell, stiilne ja moodne. SOOVITAN! Väga ilus ranna ja basseiniala, mõnusad terrassid, otse randa. Minibaaris on 2 vett tasuta päevas. Wifi lobbys tasuta. Saab sõita hobustega sel territooriumil.

Albatros Aqua Vista Resort & Spa 4*
Tundub,et on aeglane teenindus, see-eest nagu kõik Albatrosid, on ka see väga vinge. Ilus standardtuba. Bassein soojendusega.

Albatros Aqua Blue Resort 4*
Väga mõnus basseiniala, veepark! Lastele väga kift veeatraktsioonidega bassein. Vägev melu käib kogu territooriumil. Hea noortele ja peredega!

Albatros Jungle Aqua Park
Väga ilusa territooriumiga hotell. Teenindus nõme, kelner ebaviisakas. Võimas veepark. Tuba on ilus, 2 voodit ja lisavoodi. Bassein soojendusega. Wifi on Lobbys 30 min 4 eurot.

Jewels La Perla
Inimsele, kes ei kavatse aega hotellis veeta, on OK. VÄGA väike bassein. Territooriumit peaaegu polegi. Kuid tuba on väga okei.

SunRise Holiday 5*
Kesklinna hotellidest üks kõige normaalsem. Kohe uksest saab randa, mingit erilist territooriumit pole. Hotelli taha on ehitatud merest eraldatud lauge osa. Lapsi hotelli ei boneerita. Olemas on võrkpall. Wifi 1 tund 25 LE.

Sea Gull Resort Hurghada
Orienteeritud Vene kliendile. Uus ja vana korpus hotellil. Veepark , 3 veeliumäge suurtele ja 6 lastele. Tuba on normaalne, kuid lisavoodi sinna ei mahu. Wifi 1 tund 2 dollarit.

Minamark Hotel & Club Hurghada
Võib soovitada! Üks kord nädala jooksul saab Seafoodi restoranis tasuta käia. Rannabaar on kõik hinnas. Sukeldujatele hea hotell. Bassein väike aga rand on väga lähedal. Tuba on igati Ok. Šeif on respos ja maksab 10 dollarit. Super spa keskus. Wifi on väga aeglane!

Golf Hotel 2*
JUBE HOTELL. Samas ütleb Veiko ,et sealt ei tule iial halba tagasisidet kuna klient teab, mida ostab. Mina kindlasti ei soovitaks, šokiteraapia. Bassein on katusel. Restoran on ikka väga vana ja väsinud. Tuba on KOHUTAV! Kui inimene soovib tänavalt hotelli ööbima tulla on 90 LE koos hommikusöögiga umbes 15 dollarit.

Bravo Mount Verdi 3*
VÕIB SOOVITADA, MÕNUS. Hotelliala on OK , bassein OK, hea muusika õues. Manageril on eestlasest naine. Tuba väga armas. Wifi lobbys tasuta.

Zahabia Resort 3*
Võib soovitada 3* kohta! Täismaja, tube ei näinud. Territoorium normaalne aed – ilus. Apartement toad on okeid. Basseinid on ilusad. 1 km randa. Animatsioon ja lasteklubi olemas.

Club Calimera Golden Beach 4*
Võib kindlasti soovitada! Renoveeritud tuba on väga ilus. 8 dollarit deposiit rätiku eest. Minibaar on tühi. Šeif on vastuvõtus 1 päev 2 dollarit. 2 suurt basseini , 1 lastebassein. Liivarand. 8 animaatorit animatsioonitiimnis.

Movenpick Resort & SPA El Gouna 5*
SOOVITAN KINDLASTI! Väga ilusa territooriumiga hotell. Kõik toad on renoveeritud, super ilus tuba! Vannituba on ilus ja omapärane, vannitoas on olemas ka küünlad ja kaal näiteks.

Sultan Bay Hotel 4*
Soovitan! Mõnus hubane butiikhotell. Ratastooli ja lastega ei soovita, kuna palju treppe. Tuba on väga ilus, vaade avaneb laguunile või aiale.

Sheraton Miramar 5*
SOOVITAN! Tuba küll ei vasta päris 5* aga siiski ilus. Minu sõbrad eestlased olid samal nädalal seal hotellis ja olid kõigega väga rahul- nii toidu kui ka teenindusega. Hea koht surfamiseks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga