GoMaailma suur blogikonkurss “Meenutades Suve” 8

Järjekordne imeilus suvi on selleks korraks läbi! Soojad suveööd, sillerdav päike, energiat täis inimesed, imelised päikeseloojangud, liivarannad, suvekontserdid, ööd telgis ja palju muud on nüüdseks ilus mälestus.

GoMaailma uue blogikonkursi  eesmärk on koguda sõnas ja pildis kokku need emotsioonid, mida te selle ilusa suve jooksul kogesite.

Konkursil võib kasutada nii teksti- kui Fotoblogi formaati.
1) Oled sõnas osav, vali Standard formaat
2) Teed imelisi pilte, kuid ei ole kirjutaja tüüp, vali Fotoblogi formaat.

Konkursi võitjale paneb GoTravel välja nädalalõpupaketi Istanbulis, mis sisaldab edasi-tagasi lennupilet + 3 ööd majutust 3* hotellis + hommikusöögid.


Selleks, et konkursil osaleda:

 1. Liitu GoMaailma Go blogiklubiga
 2. Kirjuta GoMaailma blogisse üks või mitu tavablogi või pildiblogi formaadis postitust, mis on seotud sinu suviste reisidega.
 3. Pildiblogi formaadi korral kasuta postituses vähemalt 10 pilti koos selgitavate allkirjadega
 4. Jaga oma blogipostitust sõprade ja tuttavatage, ning kutsu neid kommenteerima, hääletama ja muidugi jagama oma sõpradega.
 5. Konkursil osalejad tohivad kasutada ainult pilte ja tekste, mille autorid nad ise on.

Konkurss läheb lukku 27.oktoobri südaööl.  GoMaailma zürii lemmiku kuulutame välja 28.oktoobril koos Go Reisiajakirja võitjate nimedega.

Lisaboonusena kogub iga GoMaailma postitatud blogi sissekanne väärtuslikke punkte, kus üks punkt = 10 senti. Kogunenud punktid saad vormistada rahalise väärtusega kupongiks, mida on võimalik kasutada  Sinu järgmise, GoMaailma keskkonnast broneeritud, reisi lunastamiseks.

Alusta siit

8 kommentaari

 • Maarja . kommenteeris

  Natuke asjasse mittepuutuv küsimus, nimelt miks kommentaaride eest punkte ei laeku? Tean, et see pole ainult minu, vaid ka sõbranna probleem. Aitäh!

 • Helen kommenteeris

  Küsimus: kas kirjutada võib ainult suvisest reisist või lähevad ka kevadised ettevõtmised arvesse? Kas artikkel tohib olla lühem versioon minu enda kevadisest reisiblogist, mis on ilmselt antud konkursi jaoks liiga mahukas?

  • Andrus kommenteeris

   Kui on suviselt kevadine reis/ettevõtmine siis sobib see kindlasti konkursile. Lühem versioon varajasemast blogist on ok. Põhiline, et see ei oleks copy-paste nii piltide kui teksti osas.

 • Reemet Ruuben kommenteeris

  Saan ma õigesti aru, et Istanbuli sõidab žürii lemmik?

 • Ruth kommenteeris

  Kas ma olen millestki valesti aru saanud või pikendati konkursi lõpptähtaega? Oli nagu meeles, et 19. oktoobri südaööl läheb lukku. Aga ehk jõuab siis veel mõni vahva blogi siia üles 😀

  • Andrus kommenteeris

   Konkurs läheb lukku 27 oktoober, ehk järgmine neljapäev. Veel on aega lisada vahvaid blogipostitusi:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga