GoMaailm kuulutab välja järjekordse blogikonkursi 13

GoMaailma uus blogikonkurss on seekord suunatud kõigile, kes pole suuremad kirjutajad, küll aga teevad reisidel imelisi pilte. Auhinnaks paneme välja kaks 100 eurost kinkekaarti. Üks rahva lemmikule ja teine zürii lemmikule.

Selleks, et konkursil osaleda:

 • Liitu GoMaailma Go blogiklubiga
 • Kirjuta GoMaailma blogisse üks või mitu pildiblogi formaadis postitust, mis on seotud reisimisega. (Loe pildiblogi formaadist lähemalt siit).
 • Kasuta postituses vähemalt 15 pilti koos selgitavate pildi allkirjadega
 • Jaga oma blogipostitust sõprade ja tuttavatage, ning kutsu neid kommenteerima, hääletama ja muidugi jagama oma sõpradega.
 • Konkursil osalejad tohivad kasutada ainult pilte mille autorid nad ise on.

Tähelepanu! Pikendasime konkursi lõpptähtaega nädala võrra!

Pildiblogi konkurss läheb lukku 17.aprilli südaööl. Postitus, mis 17.aprilli südaööks on kogunud kõige rohkem “like/meeldib” hinnanguid on võitja. GoMaailma zürii lemmiku kuulutame välja 18.aprillil.

Lisaboonusena kogub iga GoMaailma postitatud blogi sissekanne ning kommentaar väärtuslikke punkte, kus üks punkt = 10 senti. Kogunenud punktid saad vormistada rahalise väärtusega kupongiks, mida on võimalik kasutada  Sinu järgmise, GoMaailma keskkonnast broneeritud, reisi lunastamiseks.

Konkurss on selleks korraks läbi. Võitjate kohta loe lähemalt siit.

Juba avaldatud pildiblogisid vaata siit.

13 kommentaari

 • Maarja . kommenteeris

  Tegin siis ka väikese pildiblogi aga millegipärast ei lase ta end avaldada ning on säilinud ainult mustandina. Ega ütle nagu tavaliselt, et on läinud ülevaatusele moderaatorile. Miks võiks see nii olla? (ma mingit infoküsimise kastikest ei leidnud, kust oleks ehk asjalikum küsida)

  • Maarja . kommenteeris

   Vaatasin, et facebooki Gomaailma lehel oli kellelgi taoline probleem ka olnud aga minu postitus läks nüüd kinnitamisele, kahju, et oma kommentaare kustutada ei saa:) Natuke mõttetud postitused said nüüd.

  • Andrus kommenteeris

   Maarja, meil oli kahjuks tõesti seal väike viga, seega kommentaar täiesti asja ette. Nüüd kõik korras ja vaatame kiiresti ka ootel postitused üle.

 • Ruth kommenteeris

  Minul nüüd selline probleem, et kui login ennast sisse, siis GoBlogi peale minnes viskab mu automaatselt välja. Parimagi tahtmise juures laseb praegu kommenteerida ainult minu enda postitusi kui lähen sisse “Sinu postitused” alt või varem minu poolt kommenteeritud postitusi profiili alt. UUsi postitusi kommenteerima ei pääse.

  • Ruth kommenteeris

   Millegipärast oli see tööarvuti, mis sellist jama korraldas. Siit järeldus – kui blogimine/kommenteerimine ja muu selline tegevus ei ole su töö, siis tee seda kodus 😀

 • Ruth kommenteeris

  Ja täna (praegu) streigib ka koduarvuti. Igale poole mujale, peale GoBlogi pääsen ligi, kui blogisse hakkan minema, viskab mu automaatselt välja. Klikin mujale, näitab, et olen endiselt sisse logitud :S

 • Ülo Kangur kommenteeris

  Tere.
  Üle 2 Megabaiti pilte kahjuks ei võta vastu:
  nagu sisestab ja ütleb et ‘tehtud’, aga pilte juurde ei tule.
  Vähemalt blogikonkursi pildiblogisse.
  Kahju, et ilusamad pildid jäävad välja.

 • Pauliine Klaveriratas kommenteeris

  ma just jändasin igasuguste asjadega, et pilte väiksemaks võluda. 🙂

 • Ruth kommenteeris

  Hakkasin huvi pärast oma punkte üle lugema, sest tundus, et peale viimast postitust oli mind karistatud hoopis punktide mahavõtmisega :S Ja tuligi välja, et kommentaaride ja postituste eest saadud punktide arv ei klappinud nähtava summaga.
  Miks see siis nii on?

 • Ruth kommenteeris

  No loen kuidas mina loen ja arvutan kuidas mina arvutan – ikka eest taha ja tagant ette, saan kommentaaride ja postituste punkte kokku juba mitu päeva 409, aga lehel ikka üleval 375 🙁 Kui praegune kommentaar ka arvesse läheb, siis peaks olema juba 411. Kui see nüüd rahaks ümber arvestada, peaksin saama juba vähemalt latiinokarnevalile, nii et täiesti arvestatav summa 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga