Go Travel toetab vahetusõpilasi ja lennutab vahetusaastale

Meie hea koostööparter, rahvusvahelise õpilasvahetusega tegelev YFU Eesti ootab taas uusi vahetusaastale kandideerijaid. Selgi aastal aitab Go Travel katta ühe õpilase reisikulud ning aitab vahetusaasta veetmise võimaluste kohta sõna levitada.

YFU Eesti flaier

YFU Eesti MTÜ on rahvusvahelise õpilasvahetusega tegelev organisatsioon. Igal aastal saadetakse õpilasi üle kogu maailma õppima ning korraldatakse vahetusõpilaste saabumine Eestisse.  Välisõpilastest Eestis ja neile kodu pakkumisest oleme enne kirjutanud siin, aga nüüd on taas käes see aeg aastas, kus Eesti õpilased saavad ise vahetusõpilasteks kandideerida.

Et info vahetusõpilaseks saamise võimaluste kohta paremini õpilasteni jõuaks, korraldab YFU suure kooli-TUURi, mille raames külastatakse koole üle Eesti ja vahvad YFU vabatahtlikud, kelleks on endised vahetusõpilased, räägivad õpilastele vahetusaasta võludest ja raskustest.

Sel aastal toimub koolituur kuupäevadel 22.09 – 03.10. Täpsema info selle kohta, mis koole täpsemalt külastatakse ning millistel kuupäevadel, leiab jooksvalt kodulehelt www.yfu.ee. Kasuta võimalust, et YFU tegemiste ja vahetusõpilaseks saamise kohta rohkem teada saada!

Õpilastel, kes kandideerivad vahetusõpilaseks hiljemalt kuupäevaks 20.10 (selleks ajaks tuleb esitada kõik taotlusdokumendid), avaneb võimalus kandideerida Go Traveli poolt väljapandud stipendiumile summas 2000 eurot. Et kandideerijatele veelgi hoogu anda ja rännupisikut süstida, loosime kuu aja jooksul kõigi kandideerinute vahel välja ka 10 Go Traveli reisiajakirja tellimust.

Tasub silmad lahti hoida, sest ees ootab põnev kuu! 🙂

Lisainfot vahetusõpilaseks saamise kohta saad YFU programmispetsialist Eva-Helen Kangrolt või uuri ise www.yfu.ee.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga