Estonian Air tõi turule seeriapileti

Estonian Airi seeriapilet on hea uudis kõigile sagedastele lendajatele nii puhkuse kui ka töö eesmärgil. Seeriapilet sobib väga hästi ka väljaspool Eestit töötavatele või õppivatele inimestele, kellel on keskmisest rohkem lennukiga reisimist konkreetse sihtkoha ja kodu vahel.

„Estonian Airil on palju kliente, kes lendavad regulaarselt samadel marsruutidel või samasse regiooni. Sellepärast pakume seeriapiletit, mis võimaldab mahupõhist ja väga paindlikku lahendust. Seeriapilet annab kliendile suurema vabaduse valida meelepärane toode fikseeritud hinna eest,“ lausus Indrek Randveer, Estonian Airi juhatuse liige.

Seeriapileti saab soetada pikema ajaperioodi peale (kuni 12 kuud) ja see võib sisaldada 4 kuni 100 üheotsalendu. Seeriapileti tingimused on paindlikud ja ostmisel saab klient valida endale sobivad sihtkohad, teenindusklassi, lendude arvu, piletite broneerimisperioodi  jne. Seeriapileti hind võib kujuneda kuni 50% soodsamaks võrreldes üksikute piletite ostuga. Seeriapilet kehtib kõigil Estonian Airi lendudel.

Seeriapiletit saab jagada pereliikmete, sõprade ja töökaaslaslastega, lisades nad seeriapileti kasutajate nimekirja.

Seeriapilet on välja töötatud koostöös Optiontowniga. Seeriapileti saab osta Estonian Airi kodulehe kaudu valides ’Teenuste’ menüüst ’Seeriapilet’.  Seeriapiletit  ei ole võimalik soetada  Amadeusi kaudu.

Estonian Air on suurima turuosaga lennufirma Tallinna lennujaamas. Estonian Airi eesmärk on pakkuda regulaarseid lennuühendusi vähemalt kaks korda päevas Eestile strateegiliselt olulistesse sihtkohtadesse, kuhu on olemas piisav nõudlus.

Lisaks otselendudele pakub Estonian Air koostöös partnerlennufirmadega jätkulende enam kui 280 sihtkohta üle maailma. Näiteks on Stockholmi, Kopenhaageni ja Amsterdami lennujaamad tähtsad transiitlennujaamad, mis pakuvad häid edasilennu võimalusi üle terve maailma.

Estonian Airi regulaarlendude liinivõrku kuuluvad järgmised sihtkohad: Stockholm (Arlanda ja Bromma), Kopenhaagen, Amsterdam, Brüssel, Oslo, Moskva, Peterburi, Kiiev, Vilnius ja Trondheim. Detsembrist 2014 kuni märtsini 2015 on sihtkohtade nimistus ka München ning 2015. aasta aprillist novembrini Milano.

Estonian Airi müügiosakond,
Deepak Ahluwalia

Estonian_Air

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga