Dr. Põder kutsub sakslasi Eestimaa loodusesse 2

Saksamaa linnades Münchenis ja Stuttgardis algas looduspuhkuse huvilistele suunatud kampaania „Dr. Põder soovitab”, mille raames tutvustatakse puhkamisvõimalusi Eestimaa unikaalses looduses. Kampaanias osalejate vahel loositakse välja kaks puhkusepaketti Eestisse. Kampaaniat korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) turismiarenduskeskus.

Kampaaniamängu keskseks tegelaseks on Dr. Põder, kes jagab Saksa loodusturistile nõuandeid puhkuse veetmiseks Eesti puutumata ja vaheldusrikkas looduses. Kampaania raames saadetakse 34 000 Müncheni ja Stuttgarti majapidamisele otsepostiga reisijuht, mis tutvustab mitmekülgseid kampaaniapakkumisi ja võimalusi looduspuhkuse veetmiseks Eestis.

Põhjalikumalt saab Saksa reisikorraldajate pakettidega Eestisse ja kampaaniatingimustega tutvuda veebilehe www.visitestonia.com saksakeelses versioonis.

Reisi Eestisse aitab teha lennufirma Lufthansa, kampaania perioodil 3. – 23. maini pakub Lufthansa Müncheni-Tallinna liinil erihinda alates 179 EUR (koos kõigi maksudega).

Vastavalt EASi turismiarenduskeskuse 2009. aasta uuringule Eesti potentsiaalist puhkusesihtkohana sakslaste seas selgus, et Eestisse reisides peavad sakslased 50% juhtudest tähtsaimaks motivaatoriks Eestimaa kaunist loodust

2 kommentaari

  • Marilin kommenteeris

    HEhe..Dr. Põder..ma arvan et oleks võind miskit muud olla kui Dr. Põder..ei tea..aga loodan et see tõis palju turiste meile:P Minuarvates kõige parem reklaam on ikkagi “Amacing Race” mis käis tallinnas ja rabas võrku mängimas;)

  • Siiri Kuus kommenteeris

    🙂 Eks Eesti on metsade maa 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga