Balti jaamas avab uksed täisteenust pakkuv reisibüroo

Eesti suurimate reisibüroode sekka kuuluv Go Travel avab Tallinna ühes sõlmpunktis Balti jaamas uue täisfunktsionaalse reisibüroo, kust on võimalik osta kõiki enamlevinud reisiteenuseid nagu lennupileteid, puhkusereise, majutust ning laeva- ja bussipileteid.

bj_marekEsmaspäeval, 22. veebruaril avatav uus reisibüroo hakkab paiknema Balti jaama peahoone teisel korrusel Selveri supermarketi ja Go Raili rahvusvaheliste rongipiletite kassade vahetus läheduses.

„Uue büroo avamise põhjuseks on meie soov olla klientidele paremini ligipääsetav, mistõttu on logistiliselt mugav asukoht reisibüroo jaoks väga oluline,” ütles Go Traveli turundusjuht Anu Vane. “Balti jaam on oluline linna sõlmpunkt, kuhu on lihtne pääseda nii linnasisese ühistranspordiga kui ka reisirongiga, samuti on Balti jaam kergelt ligipääsetav autoga.”

Lisaks piletite, majutuse ja puhkusepakettide ostmisele töötab Balti jaama büroos ka viisaspetsialist, kes muudab oluliselt mugavamaks viisateeninduse Balti jaamas: kui seni pidi viisadokumentide sisseandmise korra eraldi reisikonsultantidega kokku leppima, siis nüüd võetakse viisa- ja muid dokumente vastu uues Balti jaama teenindusbüroos.

Uus reisibüroo on avatud esmaspäevast reedeni kl 9-19 ja laupäeval kl 10-17, pühapäeval on büroo suletud. Seoses uue büroo avamisega Balti jaamas sulgeb Go Travel oma senise esindusbüroo Kristiine kaubanduskeskuses. Kõik Kristiine keskuse büroo töötajad asuvad alates esmaspäevast tööle Go Traveli uues Balti jaama büroos.

Eesti ühes suurimas transpordikeskuses Balti jaamas pole täisteenust pakkuvat reisibürood mõnda aega tegutsenud, Go Traveli büroo taasavamine kaotab selle lünga Balti jaama teenuste valikus. Raudteejaama hoones ja selle ühendkorpuses tegutsevad veel Statoil, Selver, Elron, Apotheka, Omniva, Chopsticks, Go Hotel Shnelli, R-kiosk ja mitmed väiksemad ettevõtted. Märtsi alguses avab seal oma uksed autorendifirma.

„Meie visioon on muuta Balti jaam lähima viie aasta jooksul euroopalikuks ja dünaamiliseks reisikeskuseks, kust ei puudu ükski inimestele ootuspärane teenus,” ütles Go Kinnisvara esindaja Meelis Aab. “Oleme investeerinud Balti jaama hoonete tänapäevastamisse, sõlminud rendilepinguid tuntud ettevõtetega ning parandanud infrastruktuuri. Seeg on meil on hea meel, et Go Traveli näol lisandub teenuste valikusse ka kvaliteetset reisiteenindust pakkuv kodumaine reisibüroo.“

Lisainfo:
Anu Vane
Go Traveli turundusjuht
Tel. + 372 520 0880

PRESSITEADE
22. veebruar 2016

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *