Audioraamat reisile kaasa

Audioraamat on pikemal reisil hindamatu kaaslane: paljud inimesed kurdavad, et nad ei saa liikuvas sõidukis raamatut lugeda, kuid kuulata saavad ikka! Audioraamat sisustab mõnusalt nii pikema bussi-, rongi- ja lennureisi, autosõidu või hoopis tervisejooksu ja jalutuskäigu. Selle võib võtta kaasa kõikjale, kus oma iPodi, mp3-mängijat või mobiiltelefoni kaasas viitsid kanda, mis tähendab põhimõtteliselt igale poole.

 Tänaval audioraamatut kuulates tasuks ettevaatlik olla, eriti tiheda liiklusega kohtades, ning koeraomanikud on kurtnud, et koeraga jalutades ei tule raamatu kuulamisest suurt midagi välja, sest vaevalt jõuad süveneda, kui lemmikloom mõne pahandusega hakkama saab. Kuna aga nii sisult kui kestuselt on audioraamatuid seinast seina, peaks igaüks endale midagi leidma—mõnekümneminutilistest A. C. Doyle’i Sherlock Holmes’i lugudest ja Hans Christian Anderseni muinasjuttudest kuni Andrus Kivirähki mõneteistkümnetunniste tähtteosteni.

8.novembrist alustasid koostööd reisibüroo GoTravel ja audioraamatute keskkond Kuula24. Tingimustest on kirjutatud lähemalt Foorumis: http://blog.gomaailm.ee/foorum.

Kuula24 teeb koostööd Eesti Rahvusringhäälinguga, kirjastustega Audioraamat, kes on välja andnud sarjad „Tundmatu Kirjandus“, „Eesti Novelliklassika“ ning „Mmm… muinasjutud“, Avaram, kelle eesmärgiks on audioformaati viia kõik kohustusliku kirjanduse hulka kuuluvad teosed, Eesti Ekspressi Kirjastus, kellelt ilmus äsja näiteks klassika tippu kuuluv „Kolm musketäri“, TEA, kelle tootevalikus on nii lasteraamatuid kui keeleõppematerjale, ning Varrak, kelle toodete hulka kuuluvad ülipopulaarse autori Andrus Kivirähki teosed. Muidugi mõista täieneb tootevalik pidevalt.

Allikas: Kuula24.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga