TOOTEUUDISED

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Suunto 9 Baro titanium

Titaanist korpuse välisrõngaga stiilne ja vastupidav GPS-kell igapäevaseks kasutamiseks, lisaks nutikas akusüsteem, mis mõõdab randmelt pulssi. Sobib suurepäraselt ultrajooksudeks ja seikluslikuks multispordiks.

Icebug Walkabout Michelin Wic GTX

Poolkõrged GORE-TEX® saapad hoiavad jalad kuivad ning sobivad sügiseks, talveks ja kevadeks. Koostöös väga tuntud rehvitootjaga Michelin on välja töötatud välistald, mis on justkui naastudeta rehv sinu jalge all. See pakub maailma parimat naastudeta haarduvust!

GoPro HERO7 Black

Ülisujuv video stabiliseerimine. Saavuta gimbaliga tehtud videote kvaliteet ilma gimbalita! HERO7 Black ennustab ette liikumist ja korrigeerib kaadrit nii, et saavutaksid pööraselt sujuva video.

Ferrino Nevada Special

Vaatamata oma väikestele mõõtmetele, mis tagab suurepärase liikumismugavuse käimisel, on need räätsad ka puuderlumes väga heade pinnal püsimise omadustega.

OAC Carbon Tour EVO II uisud

Ülikerged matkauisud kiireks ja lõbusaks sõiduks. Kasutamiseks koos murdmaasideme ja suusasaabastega.

Leatherman WAVE® +

Uus versioon populaarsest Wave’i multitööriistast, millel on nüüd asendatavad lõiketerad traadile.

Vaude Zanskar IV

Stiilse välimusega soe ja ilmastiku kindel mantel tänapäevasele liikuva elustiiliga naisele.

Mantel on valmistatud loodussõbralikest materjalidest ning soojustatud Primaloft® Silveri täidisega, et talvel keha paremini soojas hoida. Primaloft® Silver Insulation Natural Blend on pehme soojustusmaterjal, mis koosneb 70% Ultra-fi ne Primaloft®-i kiududest ja 30% Kapokist (taimne kiud, millele on omane kerge kaal, soojus ja vetthülgavus). Mantel on hea veekindlusega (10 000 mm) ning kaitseb tuule eest. Pehme kõrge krae hoiab kaela soojas, lükrast kätised ei lase tuulel varrukast sisse puhuda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *