Tooteuudised

Robensi rippkiik ja varjualune TRACE ULTIMATE HAMMOCK SET

Rippkiigekomplekt, milles on kõik vajalikud osad, et nautida looduses ööbimist. Rippkiigega integreeritud võrkkangas tagab sääsevaba une. Vastupidav varjualune pakub kaitset nii vihma, tuule kui ka päikese eest. Ideaalne lahendus neile, kes soovivad looduses aega veeta ilma jälge maha jätmata.

Helinoxi välivoodi COT ONE

Innovatsiooniline välivoodi loob täiesti uudse matkamise kogemuse. Lihtne oma disainilt ja ülesseadmiselt, samas ülimalt mugav, funktsionaalne ja kerge. Klõpsa kiirelt pingutussüsteemi ning püstita ükskõik millal, ükstapuha kuhu. Lisavarustusena on võimalik soetada jalad, mis tõstavad voodit maapinnast veelgi.

Ferrino ühe- ja kahekohaline telk PIUMA

Ülikerge telk on loodud jalgsi või rattaga liikuvale matkajale ja rändajale. Funktsionaalsel tunneltelgil on eeskoda, ventilatsiooniavad ja sisetaskud. Sisetelgi peaosasse on lisatud väike lukuga ava, mis võimaldab asjadele juurdepääsu, ilma et peaks põhiust avama.

Julbo spordiprillid EDGE Cat. 0...3

Kerge ja voolujooneline raamidisain tagab piiramatu vaatenurga ning suurepärase ventilatsiooni. Eksklusiivne MagneFix-tehnoloogia võimaldab kiirelt ja lihtsalt läätsi vahetada. Fotokroomsed TRIVEX-materjalist läätsed on parimad halva ilmaga, udus ja lumesajus ning ka päikesepaistelisel päeval. Läätsed tumenevad vastavalt päikesekiirguse intensiivsusele, kohandades momentaalselt nägemist läbi prillide vastavalt valgusele.

Therm-a-Resti TREKKER KIT 20

Lisatarvik, mille abil saab muuta 51 cm laiuse madratsi tooliks. Mugavus, mis kaalub vaid 290 grammi. Komplekti kuuluvad ülikergest nailonist rihmad ja klaaskiust pandlad, et luua mugav koht puhkamiseks ja taastumiseks pärast pikka matkapäeva.

Robensi magamiskott COULOIR 350

Kerge 795 g kookontüüpi magamiskott kasutamiseks kevadest sügiseni (–21/–4/+2 °C). Magamiskott on täidetud vastutustundlikult hangitud 700FP haneudusulgedega. Tänu vöökohas olevale pingutusnöörile on magamiskotis mugav istukil olla. Läbimõeldud disain vähendab soojuskadu ja tuuletõmbust.

Tooted on saadaval kauplustes MatkaSport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *