Tooteuudised

Aclima meriinovillane särk ja püksid STREAMWOOL

Mõlemat pidi kantav meriinovillane särk ja püksid on Aclima üks kõige soojematest tootesarjadest. See kollektsioon sobib suurepäraselt matkamiseks, mägironimiseks, jahipidamiseks ja kalapüügiks. Sobib kasutamiseks miinuskraadidega. Ainulaadne voolujooneline pind hoiab õhku kinni ning annab täiendavat soojust ja mugavust. Säilitab kehatemperatuuri ka märjana. Saadaval nii meestele kui ka naistele.

Vaude meeste vihmajope COMYOU

Kerge vihmajope rattaga sõitjatele. Jope on disainitud rattasõiduks, kuid sobib hästi kanda ka vabal ajal tavalise vihmajopena. Kiivriga ühilduv kapuuts ei sega vaatevälja isegi küljele ja taha vaadates. Käiste külge saab klõpsuga kinnitada vihma- ja tuulekindlad kindad, mida saab kanda oma kinnaste peal. Kindad on jopega kaasas. Päeval nähtamatu helkurmaterjal tagab öösel turvalisuse.

Petzli pealamp ARIA 2 RGB

ARIA 2 RGB pealamp sobib kõikideks tegevusteks, kus pimedal ajal on vaja piirata enda asukoha märkamist: jahipidamine, kalastamine, loodusvaatlused jmt. Lambil on punane, roheline ja sinine valgustus, et säilitada öine nägemine, hõlbustada kaardi lugemist, aidata tuvastada loomade jälgi ja parandada nähtavust märgades oludes.

Nikwaxi pesuvahend BaseWash®

Pehmendusainet sisaldav puhastusvahend, mis on mõeldud vastu keha olevate sünteetiliste spordirõivaste ja spordipesu pesemiseks. Puhastab sügavuti ning taastab materjali niiskust imavaid omadusi. Pehmendab, värskendab ja kaitseb ebameeldiva lõhna tekke eest. Toode on keskkonnasõbralik, kuna on PFC- (fluorsüsiniku-) vaba.

Nikwaxi pesuvahend WOOL WASH

Spetsiaalselt villaste esemete puhastamiseks. Eemaldab ebameeldiva lõhna, aitab villatootel kiiremini kuivada ja puhastab tõhusalt. Sobib kõikide meriino- ja villaste riiete jaoks. Ei ole vaja kasutada pesuloputusvahendit. Sobib nii masin- kui ka käsipesuks. Toode on keskkonnasõbralik, kuna on PFC- (fluorsüsiniku-) vaba.

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *