TOOTEUUDISED

Vaude kolm-ühes-jope CASERINA II

Mugava disainiga jope sobib ideaalselt nii matkamiseks, igapäevategevusteks kui ka reisimiseks. Välisjopel on tuule- ja veekindel Ceplex Active’i membraan, mis aitab matkates tulla toime ettearvamatu ilmaga. Tepitud sisejopel on PrimaLoft® Black -soojustus, mis hoiab sooja ka niiskemas olukorras ja kuivab kiiresti. Olenevalt ilmast saab jopesid kanda kas koos või eraldi. Mõlemal jopel on tugevdatud õlad, mis muudavad seljakoti kandmise eriti mugavaks.

Konuse binokkel KONUSVUE 10x50

Vastupidava disainiga ja robustse kummikattega binokkel jahiretkedeks. Binoklil on hea optiline kvaliteet, tugev täismetallist konstruktsioon ja suurepärane haarduvus isegi kindaid kandes. Sobib kasutamiseks statiiviga.

Jack Wolfskini sulejope ATHLETIC DOWN

Jope on täiuslik kombinatsioon moest ja funktsionaalsusest. STORMLOCKi pealiskangas on tuulekindel ja vett hülgav ning soojustuseks on valitud RDS-sertifitseeritud pardisuled, mis on ülikerged ja väga soojad.

Suunto spordikell 9 PEAK

Suunto 9 Peak on Suunto lipulaev, mis on kõige õhem, väiksem ja karmim kell, mille Suunto on kunagi tootnud. See kell pakub palju funktsioone sportimiseks ja seiklemiseks. Vastupidav GPS-spordikell, millel on ülim aku vastupidavus ja muljetavaldav varustus.

Suunto matkakell CORE ALPHA STEALTH

Tugeva komposiitkorpuse ja tekstiilrihmaga mudel kaitseväelastele ja teistele metsas liikujatele. Kombineerides kõrgusemõõturi, baromeetri ja kompassi ilmateabega, toob see teid välja ka kõige metsikumatest paikadest. Punase taustvalgusega ekraan, nähtav ka öövaatlusseadmega.

Vaude softshell-jope CYCLONE VI

100% taaskasutatud materjalist valmistatud softshell-jope on pehme fliisvoodriga, 100% tuulekindel ja vett hülgav. Sobib hästi aktiivseteks jalutuskäikudeks, kepikõnniks, räätsa-, tõukekelgu- ja muudeks matkadeks.

 

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.