TOOTEUUDISED

Suusaprillid Julbo AERO-SPACE OTG

Prillikandjale sobivad uuendusliku õhutussüsteemi ja isereguleeruva tumedusega suusaprillid. OTG (Over The Glasses) süsteem – külje peal olev süvistus annab võimaluse neid kasutada ka optiliste prillide kandjatel. SuperFlow ventilatsioon – uuenduslik õhutuse süsteem võimaldab tuua lisaventileerimiseks läätse raamist eemale. REACTIV photochromic – fotokromaatilisest polükarbonaadist lääts läheb tumedamaks või heledamaks kategooriast 1 kuni 3.

Matkasuusad OAC WAP UC 127 + EA

Kõige laiemad suusad, mida OAC toodab. Ühendab endas jahisuusa ja lumeräätsa uuel ning briljantsel viisil. Suusk on äärmiselt lühike ja lai, sobides hästi talvisteks seiklusteks metsas. Suusal on hea võime kanda kasutajat paksu lume korral. Oma kerguse ja lühikese pikkuse poolest on neid lihtne auto pakiruumis kõikjale kaasa võtta.

Seelik Jack Wolfskin ICEGUARD

Soe seelik talvisteks tegevusteks. Hea pükste peale tõmmata, kui peab külma ilmaga kaua ühe koha peal viibima. Seelik on kompaktne ja pakub head kaitset külma eest. Materjal on tuulekindel ja vetthülgav. Seelik on tehtud täielikult taaskasutavatest materjalidest.

Seljakott Thule UPSLOPE 20L

Suusa- ja lumelauasõiduks disainitud seljakott. Varustusele pääseb ligi kotti seljast võtmata. Kiivri ja  muud vajalikud esemed saab hõlpsalt kinnitada selleks ettenähtud kinnituspunktide külge. Suusad saab turvaliselt kinnitada diagonaalselt, lumelaua vertikaalselt. Tänu soojustatud vedelikutaskule, mis hoiab  joogivoolikut külmumast, on joogivesi alati käepärast.

Pealamp Petzl SWIFT RL

Ülimalt võimas ja kerge pealamp, 900 luumenit ainult 100 g juures. Lambil on laetav aku ja Reactive lightingi tehnoloogia, mis on ideaalne kiire liikumisega tegevusteks. Lambis olev andur mõõdab pidevalt ümbruse valgustatust ja seab valgustugevust vastavalt vajadusele. Tänu valgussensorile kohandub valgustugevus hetkega. Valgustugevus on optimeeritud, et tagada valitud valgusrežiimi soovitud kestus. Selline automaatne valgustugevuse reguleerimine hoiab käed nii palju vabana kui võimalik.

 

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga