Milliseid reisiteemalisi veebilehti ja blogisid jälgite?

Internetiavarustes leidub aina arvukamalt reisiteemalist infot – kuidas terad sõkaldest eraldada, mida lugeda, mida mitte? Küsisime kogenud ränduritelt.  

Andri Maimets, rändur-suhtekorraldaja

Tänu sotsiaalmeedia äppidele ma tekstipõhistest reisiblogidest väga ei hooli. Üks pilt räägib rohkem kui tuhat sõna, teate ju küll. Nii kustutan rännujanu Instagrami erinevate fotokontode jälgimisega. Ägedaimad on @beautifuldestinations ja @natgeo. Neist esimene vahendab lummavaid loodus- ja linnavaateid, sinisillerdavaid randu ja metsikuid mägiradu ning igaüks neist paneb heas mõttes suu vett jooksma. Mis seal salata, ka järgmisi reisiplaane tegema. National Geographicu fotokonto on ajakirjanduslikum ja teeb rohkem targaks, sest iga foto või fotoseeria juures kirjutab selle autor põhjalikult lahti, mille tunnistajaks me parasjagu oleme. Muidugi on kõige parem jälgida teisi reisihulle sõpru, sest igaühe tabamus kasvõi tavalisest turismilõksust on eriline ja omanäoline. Naudin väga ka Brasiilias resideeriva Martin Lazarevi feed'i @mudilane. Brasiilia on äge ja tema pilgu läbi eriti põnev. Kohustuslik kõigile Kuuba armastajatele on @cubareporter.

***

Rene Satsi, vabakutseline ajakirjanik

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga