Kolmepäevane sügismatk Hispaanias

Eesti endine suursaadik Hispaanias Mariin Ratnik ning tema hispaanlasest abikaasa Augusto González armastavad matkata. Kutselise matkajuhi tunnistusega Augusto tunneb Hispaania parimaid matkaradu nagu oma viit sõrme ning annab eestlastele häid mõtteid, kuidas ja kus matk ette võtta.

1960ndatel käivitasid hispaanlased väliskülaliste kohale meelitamiseks reklaamikampaania tunnuslausega „Hispaania on teistsugune!“. See „teistsugune“ oli tollal tingitud pigem sellest, et Hispaania oli paljudest teistest riikidest eraldatud, kuna Hispaania oli olnud Teises maailmasõjas lüüa saanud riikide toetaja. Teatud määral kampaania ka töötas. See oli aeg, mil ainult päikesepaistelised rannad võisid Hispaania majandusele lootust anda. Hispaania võitiski seetõttu D-vitamiini laksu ja päikese abil enda akupanga laadimist vajavate Põhja-Euroopa turistide südame. Sellest ajast võrdub Hispaania paljude jaoks Costa del Soliga.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *